לכל אחד יש חולצה שתסגור אתו מעגל

חולצה משותפת לחתונה נהייתה כבר דבר מוכר וידוע בפרינטיקה – אנו נעזור לכם לעשות חולצות לחתונה מקוריות יפות ושנונות. הכול כדי לשמח חתן וכלה.

מזל טוב! חבר או אח מתחתן והחלטתם שהמתנה שלכם תהיה אחת שתישאר עם החתן והכלה לאורך זמן. לאחר התלבטויות רבות הגעתם למסקנה המתבקשת שעל כל צורככם עונה חולצה מודפסת לא רק שהחולצה תישאר ממש בסוף החתונה בידיהם של החתן והכלה החולצה תתועד רבות גם בתמונות החתונה ולכן זאת המתנה המושלמת לחתונה.

אז איך עושים חולצות לחתונה

בסדר אז החלטתם שחולצה לחתן ולכלה ולכם היא המתנה המושלמת אז מה עושים עכשיו? התשובה פשוטה: לוחצים על הקטגוריה של חולצות לחתונה , מקבלים השראה ורעיונות למאות חתונות שכבר הדפסנו (והרים את השמחה!) ומדפיסים מייד.

לא מצאתם רעיון?

תתקשרו אלינו לפרינטיקה הדפסות!

מה וזהו?

כן בוודאי לחברת פרינטיקה יש מומחים לעיצוב שיעזרו לכם להגיע לתוצאה המושלמת רק תתנו רעיון ותוך זמן קצר לצוות העיצוב שלנו יהיו המון רעיונות עבורכם ולא רק זאת גם אם יש לכם רעיון והוא לא מושלם או חסר לכם משהו כדי שיהיה מושלם צוות המומחים שלנו יעבוד אתכם יד ביד כדי להגיע לתוצאה המושלמת עבורכם ועבור החתן והכלה לעתיד.

ואנו לא מתמחים רק בעיצוב הציור או הלוגו על החולצה אנו מתמחים גם בבחירת החולצה המתאימה וסוג ההדפסה ואנו נעזור לכם וכיוון שפרינטיקה היא החברה מספר אחת להדפסות על חולצות אנחנו יודעים להדפיס על כל סוגי החולצות. אנחנו יודעים גם להדפיס בכל סוגי ההדפסות על חולצות הדפס דיגיטלי ישירות על החולצה או שישנם הדפסי משי, בצבעי מים, פלסטיסול, ועוד סוגים רבים של הדפסים. אנחנו נדפיס לכם חולצות בין אם אתם רוצים מספר גדול של חולצות או בין אם אתם רוצים מספר קטן של חולצות יחודיות.

אז מה אתם צריכים לעשות? שילחו לנו במייל את הציור שלכם או את הרעיון שלכם לציור ואנחנו נשלח לכם דוגמה בחזרה כיצד תראה החולצה ומשם עד לכך שיהיו לכם חולצות לחתונה הדרך קצרה.

 

אל דאגה פרינטיקה יעשו הכול בשביל שיהיו לכם את החולצות המושלמות לחתונה מושלמת. הצעת המחיר תופיע מיד על המסך!

שליחת גרפיקה לעיצוב
דילוג לתוכן